Buy Nixon A037-1902 Ladies 42-20 Chrono Gold Neon Yellow Watch
#1: Nixon A037-1902 Ladies 42-20 Chrono Gold Neon Yellow Watch
This item Nixon A037-1902 Ladies 42-20 Chrono Gold Neon Yellow Watch and now avaliable for buy online The Nixon A037-1902 Ladies 42-20 Chrono Gold Neon Yellow Watch has been tested by a team of experts in their field and its ready for market Double-locking clasp closure..190mm band length..2mm case; 20mm band width;.Gold-plated stainless steel/mineral crystal..Water-resistant to 20 ATM (200 meters)...
Nixon A037-1902 Ladies 42-20 Chrono Gold Neon Yellow Watch
Nixon A037-1902 Ladies 42-20 Chrono Gold Neon Yellow Watch Details:
  • Double-locking clasp closure.
  • 190mm band length.
  • 2mm case; 20mm band width;